Braçe publikon videon nga Kuvendi: Mirëmbrëma nga çmendina! Po zihen dy copat e PD-së, kanë hallin e Salih Berishës

Braçe publikon videon nga Kuvendi: Mirëmbrëma nga çmendina! Po zihen dy copat e PD-së, kanë hallin e Salih Berishës

Deputeti i partisë Socialiste Erion Braçe ka publikuar një video nga Kuvendi gjatë momentit të përplasjeve të dy PD-së, asaj të Berishës dhe Alibeajt.

‘Mirembrema nga çmendina! Dy ore pa dhjete minuta sherr mes dy copave te PD; Kane zene foltoren dhe nuk lene njeri te sillet, flase, diskutoje, debatoje normalisht per probleme te njerezve! Kemi vetem nje hall; Hallin e Salih Serishes dhe pushtetit te tij!’- shkruan Braçe.


Lajmi kryesor:

VIDEO nga sherri brenda PD-së në Kuvend! Deputetët e Berishës: Pse na keni hequr nga grupi? Alibeaj: Mos ma bëj dorën ashtu o legen! Nikolla përjashton Nokën


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë