Brad Pitt i hap dyert dashurisë, dizenjatoria zë vendin Angelina Jolie (FOTO)

Brad Pitt i hap dyert dashurisë, dizenjatoria  zë vendin Angelina Jolie (FOTO)

Pas një përiudhe të gjatë nga ndarja me aktoren Angelina Jolie, Brad Pitt i ka dhënë sërish dritën jeshile dashurisë.  Në median e huaj po përflitet për një romancë të re mes Pitt dhe dizenjatores së bizhuterive Sat Hari Khalsa. Sipas Us Ëeekly, lidhja e tyre është në hapat e para, por Brad e pëlqen pasi ajo është e thjeshtë dhe ka një mendje shumë të pasur.

50-vjeçarja,Sat Hari Khalsa është themeluese e argjendarisë Amrit dhe është stilistja e preferuar e ish-bashkëshortes së Brad, Jennifer Aniston, një rastësi kjo që nuk i ka shpëtuar mediave ‘online’.

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Këlliçi vazhdon të gënjejë edhe për Report TV! Edhe ne kemi email për të, po a është provë?

Këlliçi vazhdon të gënjejë edhe për Report TV! Edhe ne kemi email për të, po a është provë?