Brahimllari me strukturat e LSI-së në Maliq: 25 prilli festë kombëtare, populli do zhdukë me votë sektin më famëkeq të Rilindjes

Endrit Brahimllari në Maliq

Endrit Brahimllari ka zhvilluar ditën e sotme  një takim me strukturat e LSI-së në Bashkinë Maliq, për të diskutuar rreth fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021. Ai thotë  se 25 prilli është festë kombëtare dhe se populli do zhdukë me votë sektin më famëkeq të Rilindjes.

"Me strukturat e LSI në Bashkinë Maliq. 25 prilli festë kombëtare, populli do zhdukë me votë sektin me famëkeq të Rilindjes. 25 Prilli datë historike që ndan një herë e mirë të keqen nga e mira. Me 25 Prill merr fund koha e politikaneve mashtrues, te papergjegjshem dhe arrogant te Rilindjes. 25 prill koha e nje politike te re, me energji pozitive per nje shqiperi me pozitive. Me 25 Prill merr fund koha e të emëruarve fiktiv të Ramës. 25 Prill fillon nje epokë e re ajo e shërbimit qytetar. LSI forcë pozitive. LSI e vendosur qartë ne mbrotje te interesit te qytatareve. LSI me e fortë se kurrë ka mbështetjen e të rinjve që e duan vendin dhe të ardhmen europiane të shqipërisë. Të punojmë të gjithë për të bërë shqipërin shtëpinë tonë", shkruan Brahimllari.

 • Sondazhi i ditës:

  Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento

Komente

 • bobi: 10/09/2020 09:06

  doli prap ky Brahim(k)llari, klyshi baxhelles

  Përgjigju
 • Pelioni: 10/09/2020 08:49

  Po,z.Braimllari ju fatosat dhe pionerët e like floririt dhe Mona baxhellës që nuk keni as një ditë punë të mirfilltë,sikurse dhe likja me monën,do t'a bëni Shqipërinë,sikurse e bëri likja me monën këto 30 vjet,duke vjedhur,vrarë,e quajtur këtë popull kokë pa larë,këta jeni dhe ju,z. Brahimllari dhe bashkë me kupolën e shpk-së LSI jeni fatkeqsia e këtij kombi,dhe e demokracisë në shqipëri. Z. Brahimllari mos i merrni në qafë të rinjtë e këtij vëndi lërini të shkollohen të punojnë,të aftësohen e specializohen,pastaj po e panë të arsyeshme vetë le të merren dhe me politikë,boll më me eksperimente të tipit,like,Mona,dhëmb çakallja,brahimllari e kompani,që pa hequr nga bytha bebelinat u katapultuan në krye të vëndit,në parlament,në qeveri,e kudo rezultati shqipëria u dogj,u vra,u vodh,këta jeni ju shpk-ja LSI,.

  Përgjigju
 • deni: 10/09/2020 07:21

  LSI ME GURI MEKON QE E ROPI NJESINE ADMINISTRATIVE TE BUCIMASIT ME KABLLORIN DHE I PERDOR LEKET PER FUSHATE KUNDER QEVERISE.

  Përgjigju
 • ERP: 09/09/2020 22:20

  Dashte Zoti shporreni njehere e mire ju o fare e keqe. Sa kandidate per ne burg keni ju, te parin ate qe ndot institucionin e Presidentit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Raport progresi i KE, Balla: I kemi plotësuar kushtet, të mbahet konferenca ndërqeveritare! Do zgjasim afatet e vettingut, të hapur për të bashkëpunuar me opozitën