Britney Spears tregon sharmin
menjëherë pas ndarjes

Britney Spears tregon sharmin<br />menjëherë pas ndarjes
Britney Spears sapo ka deklaruar ndarjen nga David Lucado dhe po bën ndryshime në look dhe stil me ngadalë.

Ajo ka treguar një pamje ndryshe në Gjermani tek sa ka mbërritur për të prezantuar koleksionin e saj të të brendshmeve “The Intimate Collection”.

Britney shihet me flokë të shkurtër bjondë dhe make-up të shndritshëm.

britney spears

Këngëtarja ka zgjedhur një kostum të bardhë me pantallona dhe xhaketë ku tregon elegancë dhe sharm.

Vetëm një ditë më parë në Poloni këngëtarja ka treguar një stil ndryshe me bazë të errët të flokëve.

Britney ka shprehur dëshirën që të punojë me këngëtare si Gwen Stefani, Iggy Azalea, Katy Perry duke thënë për ta se janë të mrekullueshme.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: PS po kandidon drejtorë që duhet të jenë në SPAK! Balla: Akuzat e tij dhe Berishës, alibi për humbjen

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: PS po kandidon drejtorë që duhet të jenë në SPAK! Balla: Akuzat e tij dhe Berishës, alibi për humbjen