POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Bujar Qamili ngacmohet në mes të Londrës, gruaja i shkruan numrin e telefonit aty ku s'ja merrte mendja

Bujar Qamili

Bujar Qamili ka treguar shumë herë që është një nga këngëtarët më mendjehapur shqiptarë dhe nuk ka asnjë lloj kompleksi të flasë për ngacmimet që i kanë ndodhur në koncerte. I ftuar në emisionin “Ditë e re”, Bujari tregoi se si e kishte ngacmuar një grua teksa po jepte një koncert në Londër.

"Kësaj rradhe që isha në Londër, ma kishte shkruar numrin e telefonit një grua në 10 paund. Unë mora me e hedh tek orkestra, më tha mos e ço atje se ka diçka brenda."- tregon Bujari.

"E more ti?"- e pyet moderatori dhe këngëtari vazhdoi duke qeshur: "E mora. Kur të vi herën tjetër i thashë, bëje 100. Pastaj herës tjetër flasim."

fl.mi.
Komento