Bukuritë magjike të vendit tonë në sytë e një çifti hungarez

Çifti hungarez Peter Toth dhe Cecilia Fazekas vizituan për më shumë se dy muaj atraksionet më të bukura turistike të Shqipërisë, duke i dokumentuar aventurat e tyre në një video promovuese për vendin tonë.

E në fakt, të mahnitur nga bukuritë magjike si Thethi, Mali i Korabit, Berati dhe Kanioni i Osumit, si dhe mikpritja si rrallëkund në botë, ata ftojnë edhe turistët e tjerë të vizitojnë vendin tonë të mrekullueshëm.

 

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Skoci/ 16- vjeçari akuzohet për goditje me thikë në stacionin hekurudhor ndaj një të mituri 14- vjeçar