Bukuroshja Hailey Bieber pëson një incident të vogël në Javën e Modës në Paris (FOTO)

Hailey Bieber

Hailey, bashkëshortja e Justin Bieber ka shkëlqyer me minifustanin e saj në shfaqjen e Javës së Modës në Paris të Saint Laurent.

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në industrinë e modës, e njohur për veshjet e saj të guximshme.

Hailey Bieber dukej e jashtëzakonshme, por syrit kritik nuk i shpëtoi një pjesë e grisur në getat që ajo kishte veshur.

Ndoshta Haley ka zgjedhur një mënyrë për të larguar syrin e keq, por në fotot e realizuara gjatë shfaqjes ajo ka dalë duke mbuluar me stil pjesën e grisur.

Pavarësisht këtij incidenti, ylli 23-vjeçar linjat e saj perfekte dhe këmbët e tonifikuara.

Haley Bieber

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento