Bularat/ Nis ceremonia për të 40-at e Konstandinos Kaçifas

Konstandinos Kaçifas

BULARAT- Ka nisur mesha për ceremoninë e të 40-ave që nga dita e vrasjes së minoritarit grek Konstandinos Kaçifas.


Lajmi kryesor:

Ceremonia e të 40-ave të Kaçifas/ Nuk u lejuan që të hyjnë në Shqipëri, grekët përplasen me policinë në Kakavijë


  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër