Burrel/Rama ndërpret fjalën në takim sapo thirret Ezani (VIDEO)

Gjatë diskutimit me të rinjtë dhe banorët e Burrelit, Edi Rama ka ndërprerë fjalën e tij sapo Hoxha ka nisur të thërrasë Ezanin në shenjë respekti. Ai u ka thënë të pranishëm se do hesht tani dhe është ulur deri për të respektuar thirrjet e Ezanit. Më pas është ringritur duke marrë sërish fjalën para të rinjve.


Lajmi kryesor:

Burrel/Rama: PD u provua që të nxjerr sytë me dy gishta dhe i vë flakën Shqipërisë! Sot vjen me receta çudibërëse për një jetë fushë me lule


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Manastirliu: 192 mijë qytetarë në vendin tonë kanë marrë të dyja dozat e vaksinës anti-COVID