POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Butrint Imeri në një lidhje me Dhurata Dorën?! Ja detaji që i nxori zbuluar (Foto)

Dy këngëtarët Butrint Imeri dhe Dhurata Dora

Deri para pak kohësh këngëtari shqiptar përflitej se ishte në një lidhje me moderatoren Kiara Tito. Mirëpo asnjëri nuk e pranoi asnjëherë publikisht dhe mesa duket ashtu në heshtje mori fund gjithçka. Ende pa kaluar shumë kohë, Butrint Imeri ka nisur një tjetër romancë.

Këtë rradhë bëhet fjalë për një këngëtare mjaft bukuroshe dhe të njohur, Dhurata Dorën.  Edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar asgjë, rrjeti po ‘zien’ pas një komenti të Butrintit në foton e Dhurata Dorës.

Komentet e bëra në foton e Dhurata Dorës

Kaq kanë dashur fansat dhe kanë nisur të pyesin nëse dy këngëtarët janë në lidhje, por pa përgjigje.

 

fl.mi.
Komento