Cana dhe Lenjani nuk ndalojnë
dot shkatërrimin nga shikët e PSG

Cana dhe Lenjani nuk ndalojnë<br />dot shkatërrimin nga shikët e PSG
Kapiteni shqiptar Lorik Cana dhe mbrojtësi tjetër kuqezi Ermir Lenjani e kishin të pamundur për të ndalur furinë e parisienëve në fitoren e thellë me rezultatin 1-4.

Edhe pse Nantes arriti që të fitonte pjesën e parë të ndeshjes, në pjesën e dytë e pati të pamundur që të frenonte miqtë që falë lojtarëve të klasit botëror, Cavani, Ibra dhe Di Maria bënë diferencën në fushë duke shënuar, marrë tre pikë të merituara dhe thelluar shkëputjen në krye të renditjes duke lënë të kuptohet edhe njëherë se nuk kanë rivalë në Francë.

d.b/shqiptarja.com

Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?

×

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)