Cardi B ndan foton e shtëpisë së sapo blerë në qytetin e Nju Jorkut: 'Kjo është një ëndërr'

Cardi B ndan foton e shtëpisë së sapo blerë në qytetin e Nju Jorkut: 'Kjo është një ëndërr'

Cardi B ka dashur gjithmonë të ketë një shtëpi në qytetin e saj të lindjes në Nju Jork, dhe tani reperja e ka kthyer këtë ëndërr në realitet.

Reperja 29-vjeçare së fundmi ndau një foto në Instagramin e saj të hyrjes së madhe në shtëpinë e saj dhe të Offset , e cila theksoi se tani i shtohet portofolit të pronave të saj, e cila përfshin një shtëpi në Atlanta dhe LA.

“Këto ditë nuk jetoj vetëm në një vend, jam kudo për shkak të punës sime. Një gjë me siguri më duhej një shtëpi në qytetin tim të lindjes, NY! Jam shumë krenare për veten time. Unë punoj kaq shumë që fëmijët e mi të jenë të rehatshëm kudo që janë, pavarësisht nga puna,” ndau Cardi në mbishkrimin e postimit të saj. “Unë dhe bashkëshorti im kemi ëndërruar gjithmonë të kemi një krevat fëmijësh në NY dhe kemi vendosur të shtojmë në portofolin tonë të shtëpive, së bashku me Atlantën dhe LA. Tani duke pasur një shtëpi në NY, mund të takohem me familjen time gjatë gjithë kohës!! Kam arritur kaq shumë gjëra, por ende ndihem larg të gjitha qëllimeve që dua të arrij. Kjo është një ëndërr që mund ta anashkaloj….. Më tregoni nëse dëshironi një mini-tur!”

Cardi ka të drejtë për të arritur tashmë shumë. Artistja së fundmi u nominua për tre çmime të muzikës amerikane, duke përfshirë Artistin e preferuar të Hip-Hop-it, Videon e preferuar muzikore dhe Këngën e preferuar Hip-Hop për "Up".

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Veliaj inspekton Pistën Olimpike të Atletikës në Parkun e Liqenit: Mbajtëm premtimin që i bëmë Luiza Gegës, një investim fantastik për sportistët e rinj

Veliaj inspekton Pistën Olimpike të Atletikës në Parkun e Liqenit: Mbajtëm premtimin që i bëmë Luiza Gegës, një investim fantastik për sportistët e rinj