Çdo gjë e shkatërruar, përmasat e frikshme të dëmit në hotel nga shpërthimi i bombolave të gazit

Shkatërrimi nga shpërthimi i bombolave të gazit në hotelin në Velipojë ka përmasa të frikshme. Sikurse mund të shihet nga pamjet e siguruara nga "Report Tv", kati i parë i hotelit është shkatërruar tërësisht, ku çdo gjë është thyer apo është djegur.

 


Lajmi kryesor:

Magazina 'arsenal' bombolash gazi, shkrumbohet nga flakët hoteli në Velipojë! Plagosen rëndë pronarët, 4 anëtarët e familjes Gjoka me djegie të rëndë në QSUT


Ora 08:34
Çdo gjë e shkatërruar, përmasat e frikshme të dëmit në hotel nga shpërthimi i bombolave të gazit

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

1 / 7

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

2 / 7

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

3 / 7

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

4 / 7

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

5 / 7

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

6 / 7

Pamje nga hoteli ku ka shpërthyer bombola

7 / 7
J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Bashkimi Evropian: Kosova dhe Serbia të ndalin tensionet! Dialogu të shërbejë si platformë për zgjidhjen e konflikteve