Çfarë mendojnë shqiptarët për investimin e dhëndrit të Trump? Kush po fiton? Nesër, ora 21:00, sondazhi politik i Report Tv me Zaloshnjën

TIRANE- Të mërkurën në Repolitix të dhënat e sondazhit politik për muajin mars në bashkëpunim me sondazhistin e mirënjohur Eduard Zaloshnja. 

Sondazhi i muajit mars trajton disa nga temat më të ndjeshme për publikun duke nisur nga negociatat për ti dhënë fund kaosit ne Kuvend e deri tek investimet e huaja strategjike.

Kush fiton më shumë pikë politikisht nga normalizimi i jetës parlamentare?

Çfarë mendojnë qytetarët për mundësinë e investimit të dhëndrit të ish-presidentit Trump në Sazan?

Sa të informuar janë qytetarët për mbylljen e muzeut historik kombëtar për një periudhë 4 vjeçare?

Cili është vlerësimi për qeverinë dhe për opozitën? Kush është politikani më i pëlqyer në vend ?

Nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin sot cila parti do të fitonte? Për të gjitha këto tema na ndiqni të mërkurën në Repolitix ora 21:00 me të dhënat e sondazhit për muajin mars.

S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Presidenti i ri i Iranit, i gatshëm për 'dialog konstruktiv' me Evropën

Presidenti i ri i Iranit, i gatshëm për 'dialog konstruktiv' me Evropën