Çfarë po ndodh me rrjetet sociale?

Mos u shqetësoni! Nëse nuk po mundi dot që të dërgoni mesazhe në WhatsApp, Facebook apo në Instagram, nuk ka probleme interneti apo celulari juaj, por është problem global. Shumë përdorues kanë raportuar për një problem në rrjetet e tyre sociale, për motive që janë ende të paqarta.

Fillimisht një gjë e tillë u raportua në SHBA, por më pas problemi u përhap me shpejtësi edhe në Europë. Edhe para disa javësh, u raportua një gjë e tillë, ku më vonë kreu i kësaj kompanie, tha se ka pasur një problem në serverët qendror.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento

Komente

 • Hasan Pordha: 08/07/2019 22:07

  O Adi ajo ishte nje po sa nendetese dhe hakera ruse te tjere ka qe jane te kamufluar

  Përgjigju
 • Adi: 03/07/2019 17:42

  e ka fain nendecia ruse qe ka prekur kebllot

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Familjarët e shoferit që humbi jetën në Kroaci hapin dyert e mortit, i afërmi: Nuk kemi asnjë informacion se kur kthehet trupi në Kosovë