Çfarë ka ndodhur mes Taynës dhe Dafinës? Reperja bën ndryshimin në tekstin e këngës 'Bye Bye' (VIDEO)

“Bye bye” ishte një bashkëpunim i suksesshëm mes Tayna-s dhe Dafinës rreth dy vite më parë, i cili u bë hiti i verës. Mirëpo, marrëdhënia e vajzave nuk është më si më parë. Shpesh është thënë se Tayna dhe Dafina i kanë ndërprerë kontaktet me njëra-tjetrën, por nuk dihet arsyeja.

Si Tayna edhe dafina vijojnë ta këndojnë nëpër koncerte këngën “Bye bye”, teksa një video e Taynës është bërë virale së fundmi në rrjet. Ajo shihet teksa këndon këngën dhe vihet re se ajo bën një modifikim në vargun:  “Bashk na kur vina, kërkush mo veç Tayna e Dafina”.

Tashmë, Tayna e ka ndryshuar paksa tekstin duke e kënduar kështu:  “Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”. Kujtojmë që emri i vërtetë i reperes së njohur është Doruntina.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit