Çifti drejt ndarjes, Fiorentina: Do
dal! Olsi: Shikoje BB nga shtëpia!

Çifti drejt ndarjes, Fiorentina: Do<br />dal! Olsi: Shikoje BB nga shtëpia!
Marrëdhënia në çift e Olsit dhe Fiorentinës duket në pikët më të ulët që prej futjes në shtëpinë e Big Brother.

Fiorentina foli në mbrëmje me Xhenin duke u hapur për problemet në çift me Olsin. Ajo i tha se ai duhet të ndryshojë menjëherë sjellje në të kundërt ajo do të dalë të shtunën.

Më vonë, Olsi nis të bëjë një picë për Xhenin dhe në kuzhinë gjen Fiorentinën që ishte duke ngrënë. Ai i thotë se gjërat që nuk shkojnë mbi ta duhet t’ja thotë në sy dhe jo të bëhet tellall. 

“Nëse ke ndonjë gjë që nuk shkon me mua një muaj, një muaj e gjysmë ma thuaj mua, nuk është nevoja të bëhesh tellall me njerëzit se nuk më intereson fare. Si paske duruar një muaj e gjysmë. Më bëhet qejfi që paske duruar shumë”.

Më pas, ai shkon edhe më tej. “E prish rregullin nesër unë dhe shko shikoje nga shtëpia pastaj. Meqenëse qenke ankuar tek të tjerët”, i thotë Olsi Fiorentinës, ndërsa ajo nuk jep asnjë reagim.

(d.b/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Akuzat për McGonigal dhe dosja që s’ka lidhje me Shqipërinë

Akuzat për McGonigal dhe dosja që s’ka lidhje me Shqipërinë