Moti i keq bën 'kërdi', Cikloni godet qytetin e Fierit (VIDEO)

Në pothuajse të gjithë vendin tonë ditën e sotme kanë mbizotëruar vranësirat, era e fortë dhe reshjet e shiut. Furtuna e shiut dhe erës kanë përfshirë qytetin e Fierit pasditen e kësaj të enjteje. Qyteti është pushtuar nga një ciklon i vërtetë sikurse shihet edhe nga këto video që sjell Report Tv. Rrugët janë përfshirë nga kaosi, ku prezente ishin edhe peme të thyera.

Përgjatë pesë minutave vjeshta lajmëroi se tashmë është prezente me shi dhe erë të fortë.

  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?

Komento

Komente

  • Komentues: 19/09/2019 21:21

    Ne fakt renia e shtylles ka lene pa drita te gjithe fshatrat deri ne Erseke dhe perfshire Erseken! Te shpresojme qe shteti dhe OSHEE do marre masa ne kohe, sepse duket se disa dite do jene pa drita te gjithe ata banore!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Nota franceze dhe mllefi shqiptar me vaksinat