Cilat janë nuset më të tmerrshme në histori (FOTO)

Cilat janë nuset më të tmerrshme në histori (FOTO)

Çift te sapomartuarish

Dita e dasmës është një ndër më e rëndësishmet e jetës për çdo person.

Gratë kryesisht kërkojnë që çdo gjë të jetë në perfeksion deri në detajet më të vogla.

Gjëja që të merr më shumë kohë dhe që i kushtohet shumë rëndësi është fustani i nusërisë.

Por ndodh që në atë ditë diçka mos të shkojë sipas planifikimit dhe të kthehet në një ditë tersi.

The Sun liston disa nga veshjet më të tmerrshme të nusesve në ditën e dasmës.

Ora 14:34
Cilat janë nuset më të tmerrshme në histori
1/19
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli