POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Cilin besojnë më shumë shqiptarët Ramën apo Bashën? 47% kundër të gjithëve

Në sondazhin e publikuar nga Report Tv, 47% e shqiptarëve shprehen se asnjë politikan nuk është i sinqertë në deklarimet e tij. Ndërsa nga pjesa tjetër, 30.7% zgjedhin kryeministrin Rama si më të sinqertë në deklarimet publike, 11% Sali Berishën, 5.2% Bashën, 4.7% Metën dhe vetëm 1.4% Kryemadhin.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i 'GPF' për Report Tv: Sikur zgjedhjet politike të bëheshin sot, PS fiton 53%, rritje nga 2017-a, 75% kundër opozitës për djegien e mandateve


d.ba./Shqiptarja.com
Komento