Çiljeta flet për djalin e Albanit: I ngjan nënës së tij, ka fytyrë engjëlli

Çiljeta flet për djalin e Albanit: I ngjan nënës së tij, ka fytyrë engjëlli

Çiljeta Xhilaga

Çiljeta Xhilaga ndërsa ka qenë duke biseduar me disa prej banorëve në Ferma Vip ka treguar se djali i Albanit, Beko, i ngjan nënës së vet dhe ka një fytyrë ëngjëllore.

“Ai është kopja e mamit të vet. Ka një fytyrë ëngjëlli që i shkëlqejnë sytë. I qeshin sytë. Do të dalim, do u ftojmë të gjithëve në shtëpi dhe do i njihni çunat e mi”, ka thënë Çiljeta.

Ndërsa gjithashtu është shprehur se do të donte të zgjeronte familjen, madje dëshira e saj është të ketë një edhe një vajzë me futbollistin Alban Hoxhën, pasi do të ishte një urë lidhëse për dy djemtë e saj.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër/ Parcela e sapombjellë përfshihet nga flakët

Gjirokastër/ Parcela e sapombjellë përfshihet nga flakët