Clara Chia Marti, e dashura e Pique është shtruar në spital pas 'sulmit' nga Shakira

Clara Chia Marti, e dashura e Pique është shtruar në spital pas 'sulmit' nga Shakira

Shakira, Clara Chia Marti dhe Pique

Nuk ka paqe për Gerard Piquè: Clara Chia Marti, e dashura e tij e re, u dërgua me urgjencë në spital pas një sulmi të rëndë ankthi. Gjendja aktuale e saj, sipas mediave të huaja nuk është përmirësur ende pas sulmit të ankthit dhe thuhet se ajo ndodhet në shtëpinë e prindërve të saj. Modelja 22-vjeçare u përfol për një shtatzëni të mundshme pasi u fotografua në një farmaci, por më pas ajo u shtrua në një klinikë në Barcelonë për gjendjen e ankthit që po ndjente.

Sipas mediave të huaja, kjo ka ndodhur pas publikimi të këngës së Shakirës dedikuar Pique-s, ku përmendet dhe emri i saj. Pas këngës së Shakirës, ​​22-vjeçarja nuk mundi të përballonte gjithë presion mediatike, nuk mund të dilte nga shtëpia për shkak të gazetarëve dhe fansave që e rrethonin.  Gerard Piqué postoi një foto me të në rrjetet sociale për herë të parë, por pas saj, modelja dhe influencuesja nuk po kalon momentet e saj më të mira, duke u përpjekur të mësohet me famë e vazhdueshme dhe situatat presionuese.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Rusi/ Zjarr në një ndërtesë afër Moskës, 8 të vdekur

Rusi/ Zjarr në një ndërtesë afër Moskës, 8 të vdekur