'Çmendem për ty si ditën e parë', Rezarta Shkurta uron publikisht Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes

'Çmendem për ty si ditën e parë', Rezarta Shkurta uron publikisht Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes

Rezarta dhe Ermali

Edhe pse u bënë disa vite që është tërhequr nga skena, Rezarta Shkurta vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në vend.

Këngëtarja e cila prej kohësh është tërhequr nga muzika dhe i është përkushtuar fotografisë, është gjithmonë e pranishme pranë ndjekësve të saj nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Dedikimet për partnerin, Ermal Hoxhën janë të shpeshta e gjithmonë më pasionante.

Sot ajo ka publikuar një kolazh fotosh krah Ermalit ku shkruan: “Ndonjëherë më duket sikur të njoha dje. Ndonjëherë sikur s’kam jetuar kurrë pa ty. S’më besohet që kanë kaluar 18 vite e gjysmë dhe çmendem për ty akoma dhe më shumë se ditën e parë”.

Rezarta dhe Ermali janë prindër të Herës, 10 vjeç.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spanja kampione e Euro 2024/ Hitaj për 'Minuta Zero': Ishin më të çlirët se anglezët! Karriqi: De la Fuente ridimensionoi futbollin

Spanja kampione e Euro 2024/ Hitaj për 'Minuta Zero': Ishin më të çlirët se anglezët! Karriqi: De la Fuente ridimensionoi futbollin