Rezarta Shkurta shijon pushimet e luksit në Maldive me Ermal Hoxhën, "rrethuar" nga peshkaqenët dhe flamingot

Rezarta Shkurta shijon pushimet e luksit në Maldive me Ermal Hoxhën,

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha në Maldive

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha po shijojnë pushimet në Maldive. Këngëtarja dhe sipërmarrësja ka ndarë disa foto me ndjekësit në rrjete sociale prej plazheve të bukura me rërë të bardhë.

Në dy postimet e fundit, ajo duket me një trupore të bardhë me dekolte të hapur, ndërsa në një foto tjetër është e mbështetur në një dërrasë sërfi e rrethuar nga peshkaqenët.

Duke bërë ironi ajo shkruan përbri fotos: “Peshkaqeni nuk kafshon deri në orën 5:00 pm????????? Të paktën kështu më ka thënë Ermali, ose ndoshta do me më heq qafe???????????”.

 

Ora 19:19
Rezarta Shkurta shijon pushimet e luksit në Maldive me Ermal Hoxhën, "rrethuar" nga peshkaqenët dhe flamingot
 • G.K//Shqiptarja.com
  Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  Komente

  • Or tej: 28/02/2024 14:59

   Paska dale balena me peshkaqenet or teeeejjjjj

   Përgjigju
  • populli: 28/02/2024 10:58

   https://shqiptarja.com/lajm/laboratori-i-kokaines-ne-xibrake-gjykata-e-larte-refuzon-ermal-hoxhen-spranohet-rekursi

   Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

   A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?  ×

  Lajmi i fundit

  Shkak bëhet Lionel Messi, presidenti i Argjentinës shkarkon zv.ministrin e Sportit

  Shkak bëhet Lionel Messi, presidenti i Argjentinës shkarkon zv.ministrin e Sportit