POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Çmendet' ish-Missi! Bën tatuazh emrin e futbollistit të njohur në vendin intim (Foto)

Ish-Miss Bum Bum, Suzi Cortez

Modelja e njohur e ka shfaqur gjithmonë simpatinë e madhe që ka për yllin e Barcelonës, futbollistin Lionel Messi. Ish-fituesja e Miss BumBum, Suzy Cortez ka bërë një çmenduri për të preferuarin e saj në botën e sportit.

Cortez ka bërë tatuazh emrin e Messit shumë pranë vitheve të saj, së bahsku me numrin ‘10’. Ylli i “Bum Bum” është e sigurtë se argjentinasi do të fitojë edhe një top tjetër të artë.

“Jam e sigurt se lojtari më i mirë në histori do të fitojë për herë të gjashtë “Topin e Artë” dhe çmimin “Fifa Best 2019″. Kam parashikuar këto gjëra duke bërë një tatuazh me emrin Messi dhe numrin 10 së bashku me mburojën e FC Barcelona për të festuar 120 vitet e klubit,”- shprehet Suzy për mediat braziliane.

Tatuazhi i bërë nga Suzy Cortez

fl.mi.
Komento