'Coronavirus Rapsody', komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO)

Dana Jay Bein

Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyrë argëtuese gjatë pandemisë së koronavirusit.

Koncepti i faqes në internet është mjaft gjeniale, për të qenë i sinqertë. 

Në të ju duhet të shkruani një artist të zgjedhur dhe një titull kënge të tyre të kombinuar me larjen e duarve.

Së fundmi kënga më e njohur ishte Rapsody Bohemian e grupit legjendar Queen.

Një një komedian në Tëitter me emrin Dana Jay Bein ndau tekstin e Bohemian Rapsodi duke e përshtatur me koronavirusin.

Është riemëruar "Coronavirus Rapsody", kështu që herën tjetër që po lani duart, mbase përpiquni të këndoni tekstet e këtij hitit të ri.

Ai e publikoi tekstin në faqen e tij në Twitter dhe Youtube.

 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mbi 51 mijë vaksinime të kryera në qarkun e Vlorës, kreu i Kujdesit Shëndetësor Kujtim Llapi: Në fundjavë vijnë dozat e tjera të Sonovac