Dafina Zeqiri bëhet nuse (FOTO)

Dafina Zeqiri bëhet nuse (FOTO)

Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka befasuar fansat përmes disa fotove që ka ndarë në profilin e saj në Instagram e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë,

E veshur me fustanin e ëndrrave të çdo vajze, këngëtarja ka ndarë disa momente nga ‘dasma’ e saj.

Në postimin e saj ajo ka vendosur dhe shkrimin “I do”, që do të thotë ‘Pranoj’.

Nuk dihet ende nëse është një dasmë e vërtetë apo pjesë nga videoklipi i radhës i këngëtares.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo konfirmoi ndarjen nga partneri i saj Dj Geek.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it