Dafina Zeqiri dhe biznesmeni Kreshnik Gjergji drejt martesës, këngëtarja i thotë ‘po’ propozimit! Tregon unazën ‘gjigande’ (FOTO + VIDEO)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka marrë propozim për martesë nga partneri i saj biznesmen Kreshnik Gjergji. Këngëtarja i ka thënë ‘po’ propozimit, ndërsa kohët e fundit ajo është përfolur në mediat rozë se është shtatzënë.

Ditën e sotme bukuroshja zeshkane ka publikuar foto dhe videot nga propozimi ku tregon dorën e saj dhe të Kreshnikut, ndërsa e gjithë vëmendjen e ka marrë unaza ‘gjigande’.

“Kreshnik Gjergji, I love you”, shkruan ajo.

Të shumtat kanë qenë urimet nga miqtë dhe fansat e saj. Këngëtarja bëri publike lidhjen me Kreshnik Gjergjin prej disa kohësh, lidhje që erdhi pas ndarjes me Dj Geek.

 

1/4
Xh.K/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik