Dafina Zeqiri në pritje të ëmbël? Ja fotoja që futi në dyshime fansat

Dafina Zeqiri në pritje të ëmbël? Ja fotoja që futi në dyshime fansat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar së fundmi një foto që ka ngritur dyshimet se mund të jetë shtatzënë.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto para pasqyrës dhe vendosi që krah tyre të shkruajë: “Mama e ardhshme”.

Aq u desh që njerëzit të komentojnë në postim duke e e uruar dhe duke e marrë si konfirmim shtatzënie këtë postim.

Ky postim ngre dyshime për këngëtaren, e cila është përfolur së fundmi për një shtatzëni të mundshme. 

Kujtojmë se Dafina është aktualisht e lidhur me biznesmenin Kreshnik Gjergji dhe pritet që këtë vit të martohen.

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Gjermania plan emergjence në rast konflikti me Rusinë, korridor për 800 mijë trupa të NATO-s

Gjermania plan emergjence në rast konflikti me Rusinë, korridor për 800 mijë trupa të NATO-s