Dafina Zeqiri: Perfekte me bikinin e zi

Dafina Zeqiri: Perfekte me bikinin e zi
Kemi parë shumë këngëtare të show bizit, të veshura me bikini teksa relaksohen në plazh. Por një tjetër bukuroshe do ta sjellim në faqet e TH&TH.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin e cila nga fotot që kemi publikuar nuk ka nevojë për koment. Duffy është fotografuar në Ulqin, dhe duket perfekte me bikinin e saj të zi.

Format e rrumbullakosura trupore dhe beli i saj i hollë vërtetojnë që Dafina është në formë të mirë fizike .

Ajo nuk ka harruar të vendos edhe aksesorët më të nevojshëm të plazhit, një shall në kokë dhe syzet e diellit.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Adoleshentët në rrezik nga shpërndarësit e drogës! Tushe dhe Dhori: Prindërit, mësuesit dhe policët të bëhen vigjilentë! Malaj: Stresi i të rinjve vjen nga gjendja ekonomike

Adoleshentët në rrezik nga shpërndarësit e drogës! Tushe dhe Dhori: Prindërit, mësuesit dhe policët të bëhen vigjilentë! Malaj: Stresi i të rinjve vjen nga gjendja ekonomike