Dafina Zeqiri, së shpejti me një klip të ri

Dafina Zeqiri, së shpejti me një klip të ri
Pas suksesit të këngës së saj të fundit “Supernova” Këngëtarja Dafina Zeqiri do të vijë së shpejti edhe me një videoklip të ri. Kështu paralajmërojnë administratorët e faqes zyrtare të saj në Facebook, ”DafinaDuffye M1″. Dafina edhe kësaj rradhe ka vendosur që videoklipin e saj ta xhirojë jashtë shtetit dhe pikërisht në Los Anxhelos në SHBA. Bukuroshja Dafina Zeqiri është komentuar së fundmi edhe për lukun e saj të ri. Ajo ka publikuar stilin e ri të flokëve, i cili i ngjason kryekëput me atë të reperes së njohur amerikane, Nicky Minaj.
SU/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kryetari i PD-së Shkodër: Nuk do të mbështesim Bardh Spahinë për kryebashkiak

Kryetari i PD-së Shkodër: Nuk do të mbështesim Bardh Spahinë për kryebashkiak