Dalin pamjet e operacionit në Tiranë, momenti kur agjentja e Trafiqeve dhe Drogës shtrin në tokë trafikantin e armëve

Një grup kriminal i trafikut të armëve nga Kosova drejt Shqipërisë, është goditur nga policia! Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e operacionit kur ndërhyn policia për të arrestuar 4 të rinj të cilëve, ju gjetën 10 pistoleta. Siç shihet nga pamjet, në operacion ka ndërmarrë pjesë edhe një agjentje e Sektorit të Trafiqeve dhe drogës ka vënë me shpatulla pas kokë dhe ka shtrirë në tokë një trafikant.


Lajmi kryesor:

Goditet grupi kriminal i trafikut të armëve nga Kosova në Tiranë, sekuestrohen 10 pistoleta! 7 muaj përgjime, 4 të rinj në pranga (EMRAT)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Formacionet zyrtare/ Nis Euro 2024, titullarët e Gjermani - Skoci

Formacionet zyrtare/ Nis Euro 2024, titullarët e Gjermani - Skoci