POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Dalin PAMJET e super-grabitjes në Rinas, autori që u vra nga policia në aksion teksa merr miliona eurot

Dalin PAMJET e super-grabitjes në Rinas, autori që u vra nga policia në aksion teksa merr miliona eurot. Në pamje duket personi i vrarë, me syze por pa maskë në fytyrë, jelek të zi dhe pantallona të zeza. Ai ndodhet anash avionit, pranë barkut, ku ndodheshin edhe paratë.

Para tij, ndodhet grabitësi tjetër por me uniformë tjetër, me uniformë operacionale teksa me armën e ngritur kërcënon punonjësit. Të dy mbajnë në duar doreza.

Personi me syze eshte grabitesi qe u vra nga policia gjate shkembimit te zjarrit pas grabitjes. Nderkohe ne te vertete ai nuk eshte tulla, por i kamufluar i gjithi me maske ne gjithe fytyren e tij, dhe deri tek floket qe i ka maskuar si tullac. Veshja e tij eshte e forcave komando, ndersa ne brez kishte edhe pranga. 

G.M.
Komento

Komente

  • dulja: 10/04/2019 05:13

    haji parate tashi ajde me te shumtite

    Përgjigju
    • Fredi: 10/04/2019 11:03

      “Drejt e në gështenja” hahahahahahaha!