Damian Gjiknuri mbërrin në mbledhjen e Këshillit Politik (VIDEO)

Mbërrin dhe përfaqësuesi i mazhorancas në Këshillin Politik të reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri ku pritet të nis dhe mbledhja.


Lajmi kryesor:

PD bën kërkesë të re në minutat e fundit dhe këmbëngul te teknologjia, Gjiknuri: 3 cështjet që ndajnë palët, një takim Rama-Basha i bën mirë vendit


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?×

Lajmi i fundit

John

Biberaj në Report Tv: PD po përgatitet për 2 palë zgjedhje! 'Garda e vjetër' u largua kur ramë në opozitë, mosmirënjohës