Dani Alves braktiset nga të gjithë njerëzit e dashur, ky është personi i vetëm që e viziton në burg

Dani Alves braktiset nga të gjithë njerëzit e dashur, ky është personi i vetëm që e viziton në burg

Dani Alves

Futbollisti brazilian Dani Alves ndodhet në burg që prej 20 janarit pasi u akuzua për përdhunimin e një gruaje të re në një klub nate në Barcelonë. Me kalimin e kohës, duket se njerëzit po heqin dorë gjithnjë e më shumë prej tij.

Pas 75 ditësh pas hekurave, Alves pati shumë pak vizita nga miqtë dhe të afërmit dhe disa prej tyre vendosën të mos vijnë fare për ta vizituar, gjë që sigurisht është e dhimbshme për brazilianin.

I vetmi që viziton rregullisht mikun e tij është Bruno Brazili, i cili ishte me të natën e përdhunimit të dyshuar. Përveç kësaj, ai ka shoqëruar edhe ish-bashkëshorten e tij Joana Sanc në të dyja vizitat e saj në Danimarkë. Ndërkohë ajo e la atë dhe e bëri të ditur në profilin e saj në Instagram.

Alves përballet me një dënim me 12 vjet burg dhe procesi gjyqësor me shumë gjasa do të përfundojë në muajt e ardhshëm. Kërkesa për lirim me kusht u refuzua, sepse ai është shumë i pasur dhe gjatë asaj kohe mund të ikte në Brazil, i cili nuk ka një marrëveshje ekstradimi me Spanjën.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Barzay: 09/04/2023 21:30

  Mire e ka. Duket ne fytyre se asht i degjenerum , dhe i pa cipe.

  Përgjigju
  • Shijaksi: 12/04/2023 01:06

   A fole ti a smund te rrish pa I fut hundet aty ku ste takojn shife re dak punen tate mos shif se ca bo dynjolliku

 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Një agresion që duhet të rikthejë Perëndimin në Kosovë

Mero Baze: Një agresion që duhet të rikthejë Perëndimin në Kosovë