Debati i ashpër mes Arjolës dhe Fifit: Më ke bërë të ndihem keq! Einxhel: Nuk i dëgjoi këshillat e mia

Debati i ashpër mes Arjolës dhe Fifit: Më ke bërë të ndihem keq! Einxhel: Nuk i dëgjoi këshillat e mia

Arjola dhe Fifi

Mbrëmjen e sotme personazhet që ishin pjesë e lojës së Big Brother Vip janë përballur me njëri-tjetrin. Arjola Demiraj dhe Fifi diskutuan sonte në “Post Big Brother VIP” për marrëdhënien që kanë pasur me njëra-tjetrën, gjatë qëndrimit të tyre në shtëpi.

Duke kujtuar momentet e vështira që ka kaluar në shtëpi, para se të merrte vendimin për të dalë, këngëtarja u shpreh se asnjë nga konkurrentët nuk kishte pse t’i qëndronte pranë, nëse nuk donin. Arjola rrëfeu se gjendjen e rënduar emocionale të Fifit nuk e ka përjetuar mirë.

Monika: Unë nuk të përmend sa herë të kam ndenjur afër.

Arjola: Nuk është faji yt që unë e kam ndjerë gjendjen tënde.

Einxhel: Situata që ka pasur Arjola me Fifin, ka qenë gjëja e parë që i kam thënë kur kam hyrë. Ajo po merrej shumë me Granitin dhe Fifin, dhe jo me veten. Nuk mendoi të ndiqte këshillën time, dhe më pas patëm një krisje të marrëdhënies, se mendonte se unë ia thashë për strategji.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

EMRI/Shpërndante drogë pranë gjimnazit, operacioni ‘Tempulli’ në Dibër vë në pranga një 19-vjeçar

EMRI/Shpërndante drogë pranë gjimnazit, operacioni ‘Tempulli’ në Dibër vë në pranga një 19-vjeçar