Debati për Teatrin/ Basha: Hajdutin nuk e zë gjumi për të vjedhur

TIRANE-Vijon përplasja në distancë me replika mes Metës, Ramës dhe Bashës. Pas mbështetjes së Presidentit për aktorët dhe përgjigjes së kryeministrit Rama ka ardhur edhe reagimi i Lulzim Bashës. Ai i konsideron artistët që janë rreshtuar në krahë të idesë për shembjen e Teatrit si të keqpërdorurit e radhës.

Kryedemokrati duke iu referuar Ramës thotë se hajdutin psiqik nuk e zë gjumi për kullat dhe 200 mln eurot.

'Puna e Teatrit ishte loooja! Nuk e zë gjumi hajdutin psiqik për 6 kullat 200 milionë euro!

Mjerë të keqpërdorurit e radhës që flasin për gishtin kur gishti tregon hënën! Nuk ka interes për Teatrin Pa Kulla treshja Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës' shkruan Basha.

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

  • Tahir tarfyci: 01/08/2019 13:10

    O lulash ti thuaj ca te mundesh ste ndegjon njer vec ndoka mediu e duka i krimit. Ti duhet te ishe ne burg

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Belgjika nuk di të tolerojë! Danimarka kualifikohet në frymën e fundit, shkatërron Rusinë! Në 1/8 edhe Zvicra