‘Dëgjo këtu ti pederast mu*i’/ Incidenti ‘live’ në Komisionin e Integrimit, shtanget Rudina Hajdari (VIDEO)

Komisioni për Integrimin Europian ka miratuar në mbledhjen e djeshme virtuale projekt- relozutën “Për hapjen e negociatave të anëtarësimit të Republikës së Shqipërisë në Bashkimin Europian dhe miratimin e planit të masave për përmbushjen e përparësive të përcaktuara nga Këshilli i Bashkimit Europian”.

Gjatë mbledhjes u shënua një incident në momentin që kryetarja e Komisionit, Rudina Hajdari po bënte apelin përmes platformës “Zoom”, në radhën e deputetit Taulant Balla, u dëgjua edhe zëri “misterioz”.

Një nga mikrofonët e deputetëve ndizet dhe dëgjohet telefonata: “Dëgjo këtu ti pederast m*ti”. Ndërkohë që dëgjohet edhe një përgjigje tjetër: “Pse ça bëra unë?”

D.P./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?

Komento

Komente

 • www.youngtribune.com: 24/09/2020 11:22

  Kumbaro ishte me makine dhe po e bente mbledhjen ne levizje e siper

  Përgjigju
  • Thanoja: 24/09/2020 13:25

   nuk e di po sec tregon nje arrogance kjo kumbaro, ne pergjithesi. Shume njeri atipatik duket

 • Daku: 24/09/2020 10:31

  Eh more Taulant te kane marre peng per hunde

  Përgjigju
 • Ela: 24/09/2020 08:58

  Seshte e mjaftueshme dakort, por imagjinoni kete pag ne aplikimin e derdhjeve te sigurimeve shoqerore ne kete lloj krize si do ndikoi ke bizneset? Eshte situat ji e fazvirshme tani, me vone ndoshta pse jo 35000

  Përgjigju
 • shqiptar: 23/09/2020 15:29

  dava llumaxhijsh (llum i filtruar .... llumi i llumit) jane te gjithe ne kete video.

  Përgjigju
  • Loni: 23/09/2020 17:47

   Fekale te ndotura qe bejne kete shoqeri akoma me te degjeneruar... Ku je o shoqeri civile e paster pa u ndikuar nga fekalet edhe te besh hapin galopant!?

 • Haha: 23/09/2020 15:20

  Behet fjale per Lefter Lefterin Maliqi kokrren e legenit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ministria e Drejtësisë bën gati projektligjin e posaçëm për arbitrazhin, do të kalojë në Këshillin e Ministrave