Del e pambuluar në Arabinë Saudite, fotot bëjnë xhiron e rrjetit

Mashel Al-Jaloud

Mashael Al-Jaloud është 33-vjeçarja që nuk do t'ia dijë për rregullat.

Ajo vendos të dalë e zbuluar në Arabinë Saudite, kur rregullat janë që çdo femër duhet të jetë e mbuluar kur të dalë në publik dhe nuk lejohet të ngasë makinën.

Arabia Saudite është një ndër vendet me rregullat më strikte kur bëhet fjalë për femrat. Fotot e gruas po bëjnë xhiron e rrjetit.

Ora 14:26
Del e pambuluar në Arabinë Sudite, fotot bëjnë xhiron e rrjetit
1/6
 • Sondazhi i ditës:

  7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento

Komente

 • Qanta me mut: 12/09/2019 14:48

  Po Baba Taku e ka pare kete valle?

  Përgjigju
 • Erik: 12/09/2019 14:42

  Ky eshte revolucion qe godet forte edhe kur behet nga nje njeri i vetem nese kauza eshte e drejte.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

‘Flas me Bashën deri sa dëgjoj gërrhitje..’/ Rama: Si e vë në gjumë Lulzim Bashës! Ore po Saliu është gjallë?