Del foto, Alqi Bllako para GJKKO! Lihet në burg

Del foto, Alqi Bllako para GJKKO! Lihet në burg

1648896430_alqi.jpg

Report Tv ka siguruar foto të ish-deputetit të PS, Alqi Bllako, para GJKKO, ku iu caktua masa e sigurisë 'Arrest në burg'. Bllako akuzohet nga SPAK për korrupsion dhe shpërdorim detyre në lidhje me aferën e inceneratorit të Fierit.

1648897138_alqi.jpg


Lajmi kryesor:

Akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre për aferën e Inceneratorit të Fierit, GJKKO lë në burg Alqi Bllakon! Avokati: Vendim i padrejtë! Ish-deputeti shiti gjysmën e pronave para se të linte mandatin


  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Ukraina: Moska do të intensifikojë sulmet përpara ndihmës së re të SHBA-së për Kievin

Lufta/ Ukraina: Moska do të intensifikojë sulmet përpara ndihmës së re të SHBA-së për Kievin