Del VIDEO/ Ja makina e eskortës së Sali Berishës që u përfshi në aksident, dëme të mëdha në pjesën e përparme

Makina e eskortës së Sali Berishës është përfshirë në aksident, teksa Report Tv ka siguruar foto nga makina e dëmtuar. Siç shihet nga pamjet, përplasja ka qenë e fortë, duke bërë marrë dëmtime të mëdha në pjesën e përparme të mjetit.


Lajmi kryesor:

Pas Foltores, aksident masiv në Milot-Mamurras, përfshihet edhe makina e eskortës së Berishës! Truproja: Shkak një Mercedes i bardhë që ecte me shpejtësi kundravajtje! 2 të lënduar(VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

59-vjeçari u rrëzua nga lartësia teksa po punonte dhe ndërroi jetë, arrestohet inxhinieri në Tiranë