Dëmtohet Suarez dhe Gomez, Barcelona humb dy lojtarë në 3 minuta

Dëmtohet Suarez dhe Gomez, Barcelona humb dy lojtarë në 3 minuta

Ernesto Valverde

Skuadra e Barcelonës është goditur dyfish në prag të këtij sezoni të ri duke humbur dy lojtarë në ndeshjen përgatitore kundër Tottenham.

Denis Suarez, i cili parashikohet se do të mungojë për 2-3 javë dhe Andre Gomes, i cili parashikohet të mungojë për 2 muaj kanë detyruar klubin që të rikthehen në merkato.

Ka qenë lajmi më i keq që mund të merrnim. Ka shumë mundësi që të mos luajnë më gjatë sezonit. Do të duhet të presim analizat përfundimtare për të kuptuar seriozitetin e dëmtimeve.

Ernesto Valverde

Të dyja dëmtimet kanë ardhur në harkun e tre minutave gjatë pjesës së parë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar