Dëshmia e fortë e vajzës së manjatit rus që mund të fundos jo vetëm Andrew Tate: I ka trajnuar vajzat që të filmojnë klientët e pushtetshëm

Dëshmia e fortë e vajzës së manjatit rus që mund të fundos jo vetëm Andrew Tate: I ka trajnuar vajzat që të filmojnë klientët e pushtetshëm

Andrew Tate

Daria Gusa ka qenë një nga vajzat që Andrew Tate është përpjekur që ta rekrutonte kur ishte në moshën 16-vjeç. Ajo nuk është një emër i panjohur, pasi është e bija e manjatit rus Cozmin Gusam.  Sot, 19-vjeç, e reja është shprehur se ka marrë një ofertë nga Andreë Tate, por e ka refuzuar kategorikisht duke thënë se është e habitur që policia është vonuar shumë që ta arrestonte. 

“Sapo kisha hapur një llogari në Instagram kur mora një mesazh, mjaft të ngrohtë, në të cilin Andreë Tate më kërkoi të dilja me të. Më pas pyeta kolegët e mi, të cilët më thanë se kishin marrë mesazhe të ngjashme, sepse më dukej e çuditshme që dikush me miliona ndjekës do të më kontaktonte, i cili kishte vetëm 200 followers.  Një kolege tjetër vazhdoi të bisedonte me të dhe e ftoi edhe atë të dilte me të, në thelb ishte metoda “loverboy””, ka treguar Daria Gusa.

Ajo deklaroi se Tate u mburrej miqve të saj në mesazhe për makinat luksoze që kishte, avionin privat dhe restorantet ekskluzive ku mund t'i çonte. 

“Më duket e pabesueshme që këta njerëz që mburren publikisht për sa para kanë, dhe veçanërisht se si i kanë bërë ato para, nga vajzat që dalin në video, përmes tutorëve, por më duket e çuditshme që ato nuk janë zbuluar më herët nga autoritetet. Ka shumë gjasa që të përfshihen shumë njerëz, këta djem i kanë trajnuar vajzat e tyre për të regjistruar klientët e tyre dhe sigurisht kur bëhet fjalë për poza intime, është shumë e lehtë të shantazhosh njerëz të rëndësishëm”, shtoi 19-vjeçarja.

Tate dhe vëllai i tij Tristan dyshohet se rekrutuan gra në platformat e mediave sociale, duke i bindur se ishte i dashuruar me ta, por në fund i detyronte të bënin video pornografike.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • genti: 02/01/2023 18:25

    ky toçi qe jep mend ......

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’