Dëshmia mes lotësh i djalit që gjeti prindërit e vdekur: Jam në mes 4 rrugëve, dua ndihmë nga Zoti

Djali i çiftit Rrasa, Leonard Rrasa, 21 vjeç, ka mbetur pa fjalë kur ka gjetur të dy prindërit e tij të vdekur të larë në gjakë, në banesën e tyre. Mes lotësh dhe i tronditur, gjithçka që mund të nxirrte nga goja ishte vetëm se kishte mbetur në mes të rrugës.

Unë kam qenë për kafe, më lajmëruan në telefon… Ju lutem unë dua ndihmë nga Zoti, unë jam mes të rrugës…” ishin fjalët e pakta të djalit.


Lajmi kryesor:

Divjakë/ Burri vret gruan me armë gjahu dhe më pas veten! Si i zbuloi djali prindërit e vdekur në banesë! Xhaxhai i tij pasi dëgjoi krismat: Çohu nga kafja dhe ik urgjent te shtëpia


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

Të nisësh gjithçka nga zero, Rafaela Rica ju tregon ‘sekretet’ si të jeni të sukseshëm në biznes