Dëshmitarja tha se të bijën mund ta kenë dhunuar shoqet e dhomës, e ëma e 22 vjeçares: Nuk e besoj, një person i kërkoi të hapte derën

Dëshmitarja tha se të bijën mund ta kenë dhunuar shoqet e dhomës, e ëma e 22 vjeçares: Nuk e besoj, një person i kërkoi të hapte derën

E ëma e 22 vjeçares keniane të dhunuar, flet për emisionin ‘Pa Gjurmë’

1668012087_WATERMARKREPORTtv.01042105.Still012.jpg

Pas dëgjoi dëshminë e dëshmitares okulare e cila foli për emisionin ‘Pa Gjurmë’ në Report TV, e ëma e 22 vjeçares keniane tha se nuk i besonte shumë versionit se e bija kishte pasur zënka me shoqet e saj pasi kur ishte kthyer nga puna kishte qenë vetëm në dhomë.

Ajo shtoi se dyshonte se personi të cilit Xhoi i kishte hapur derën, mund ta kishte hedhur nga ballkoni i hotelit ku kishte dhomën.

"Nuk e besoj sepse Xhoi ka qenë në shtëpi vetëm pasi e ka ndërruar turnin me kolegen e saj.  Një person i ka telefonuar Xhoit dhe i ka kërkuar të hapë portën dhe ky person mund ta ketë hedhur nga dritarja”-tha e ëma e kenianes që prej muajsh ndodhet në gjendje të rëndë e shtruar në Spitalin e Traumës.


Lajmi kryesor:

22-vjeçarja keniane që punonte në kazino në Tiranë, u gjet e dhunuar barbarisht! Dëshmitarja rrëqeth në 'Pa Gjurmë': Mendova se kishte vdekur


B.V/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

Berisha gjithë inatin e ka me SHBA për ‘non gratën’, jo me Ramën e McGonigal

Berisha gjithë inatin e ka me SHBA për ‘non gratën’, jo me Ramën e McGonigal