Dhuna ndaj infermierit në Berat, dy të rinjtë e sulmuan vetëm se u kishte zënë rrugën në shkallën e spitalit

Dhuna ndaj infermierit në Berat, dy të rinjtë e sulmuan vetëm se u kishte zënë rrugën në shkallën e spitalit

1679147733_dhunuan.JPG

Dy të rinjtë Klajdi Sharavolli 22 vjeç dhe Enson Ndile, 20 vjeç kanë dhunuar infermierin e urgjencës të spitalit të Beratit, Ernito Shehu për arsyen se ky i fundit u ka zënë rrugën tek shkallët e spitalit.

Ky mësohet të ketë qenë motivi i konfliktit që ka degraduar deri në përplasje fizike mes të rinjve dhe infermierit.


Lajmi kryesor:

U konfliktuan brenda urgjencës së spitalit, dy persona dhunojnë fizikisht infermierin në Berat! Shpallen në kërkim nga policia (EMRAT)


B.V/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Igli Tare 'tërbon' Interin, drejtori i Lazios: Për mua Juventusi është në vendin e dytë

Igli Tare 'tërbon' Interin, drejtori i Lazios: Për mua Juventusi është në vendin e dytë