Dhunoi prindërit dhe i kërcënoi me thikë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Dhunoi prindërit dhe i kërcënoi me thikë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

Policia në Tiranë ka arrestuar një 40-vjeçar pasi ushtroi dhunë fizike ndaj prindërve dhe i kërcënoi me thikë.

40-vjeçari T.XH. ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike në momentin e ngjarjes, njofton policia.

Kallëzimin në polici e bëri i ati, R.XH., pasi u dhunua nga i biri.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Vuçiç: Qëllimi i vetëm i takimit me Albin Kurtin është ruajtja e paqes dhe stabilitetit

Vuçiç: Qëllimi i vetëm i takimit me Albin Kurtin është ruajtja e paqes dhe stabilitetit