Dhurata në minutën e fundit, disa ide shumë të vlefshme që do ju ndihmojnë të mos lini një përshtypje të keqe

Dhurata në minutën e fundit, disa ide shumë të vlefshme që do ju ndihmojnë të mos lini një përshtypje të keqe

Foto ilustruese

TIRANË- 25 dhjetori po afron dhe ka shumë njerëz që ende kërkojnë dhurata për t'i vënë poshtë pemës për miqtë dhe të afërmit.

Dhuratat e minutës së fundit duhet të jenë të shpejta për t'u gjetur. Për këtë arsye ne po ju sjellim disa ide që do ju ndihmojnë të mos dështoni. Një xhup, sigurisht mund të jetë një dhuratë shumë e bukur, por edhe i dobishëm, ndoshta një byzylyk...pa humbur kohë, hidhi një sy.

 

B.K./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Vrau 62-vjeçarin e i plagosi të birin, Apeli dënon përfundimisht me 33 vite burg Sofokli Shanin! Shkalla e parë i kishte dhënë ‘Burgim të përjetshëm’

Vrau 62-vjeçarin e i plagosi të birin, Apeli dënon përfundimisht me 33 vite burg Sofokli Shanin! Shkalla e parë i kishte dhënë ‘Burgim të përjetshëm’