Digjet makina e efektivit në Shkodër, autori i vë flakën, por rrezikon edhe veten, largohet pasi mjeti përfshihet nga zjarri

 

Makina e një efektivi në Shkodër është djegur gjatë natës, ndërsa zjarrvënia ka qenë e qëllimshme. Report Tv ka siguruar videon nga momenti kur autori i vë flakën mjetit. Ai është i veshur me të zeza dhe në kokë mban një kapuç. Në video shihet sesi autori rrezikon edhe veten, pais largohet me vrap në momentin kur mjeti është përfshirë nga flakët. 


Lajmi kryesor:

Digjet mjeti i efektivit të policisë në Shkodër, autori i veshur me të zeza dhe kapuç në kokë i vë flakën dhe ikën me vrap, rrezikon edhe veten (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

Ndihma për Ukrainën, Biden: Populli i Shteteve të Bashkuara qëndron së bashku me popullin trim të Ukrainës