Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të ‘Ferma VIP’

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të ‘Ferma VIP’

Dijonis Biba

Dijonis Biba është shpallur fitues në edicionin e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave gjatë spektaklit, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku zgjodhi që Dijonisi të fitonte çmimin e madh prej 1000.000 Euro

Përveç Dijonisit pesë fermerët që prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Shefja e Onkologjikut: Të jesh me kancer s’do të thotë se je e paaftë për punë

Shefja e Onkologjikut: Të jesh me kancer s’do të thotë se je e paaftë për punë